LOMBARD Kalwaryjska 18

12 257 14 82
12 307 14 82
 

 

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z USŁUG LOMBARDU?

 

Aby skorzystać z usług firm lombardowych nie trzeba spełnić wygórowanych warunków takich jak np. w przypadku ubiegania się o pożyczkę gotówkową czy kredyt mieszkaniowy. Lombard nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczęń a sporządzanie umowy lombardwoej zajmuje kilka minut. Szczegółowa lista kryteriów lombardu dostępna w artykule znajdującym się pod poniższym linkiem (kliknij): 

 

Kto Może Skorzystać z Usług Lombardu(kliknij)

 

 

JAKIE PRZEDMIOTY PRZYJMUJEMY?

Staramy się przyjmować w naszym lombardzie niemal każdy dozwolony przez przepisy sprzęt/przedmiot. Lista przedmiotów z którymi mogą Państwo skorzystać z naszych umów jest rozległa a szczegółowo przeczytacie o niej w poniższym artykule (kliknij):

 

Jakie Przedmioty Przyjmuje Lombard (kliknij)

 

 

LOMBARD FAKTY I MITY

W poniższym artykule przedstawiamy fakty związane z działanością lombardów oraz rozwiewamy wszelokie mity które usłyszeliśmy przez długie lata naszej działaności, zobacz sam co fasktem jest a co zupełnym mitem lktóry postaramy się rozwiać (kliknij):

 

Lombardy Fakty i Mity (kliknij)

 

 

LOMBARD CO WARTO WIEDZIEĆ O TYM MIEJSCU?

 

Jesteśmy firmą z Krakowa działającą w branży od 1994 roku, dzięki naszemu wieloletniemy doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom profesjonalną obsugę oraz najbardziej korzystne warunki i ceny naszych usług, przekonajcie się sami odwiedzając naszą siedzibę w Krakowie ul. Kalwaryjskiej 18 a także poczytajcie o lobardach w poniższym artykule (kliknij): 

 

Lombard co warto wiedzieć o tym miejscu (kliknij)

 

 

 

OGŁOSZENIA:

 

lombard-kalwaryjska-olx lombard-krakow-allegro

NA SKRÓTY:

 

O NASZEJ FIRMIE

KONTAKT

DANE FIRMY:

 

lombard kraków

Adres:

ul. Kalwaryjska 18, 30-504 Kraków

lombard kraków kalwaryjska

telefon:

12 257 14 82

12 307 14 82

lombard kalwaryjska

e-mail:

lombard@k18.pl

lombard@lombardkorona.pl