Strona Główna

Lombard Kraków Kalwaryjska

lombard kraków kalwaryjska

Jesteśmy firmą działająca w branży lombardowej od roku 1994 (w oddziale Lombard Kraków Kalwaryjska 18 od roku 2013-obecnie oraz oddziale Pl. Wolnica 14 od 1994-2020 roku). W ramach naszego lombardu świadczymy skupsprzedaż z możliwością odkupu niemal każdego przedmiotu czy sprzętu. Przyjmujemy złoto, srebro, biżuterię, laptopy, telefony, tablety, komputery, sprzęt RTV, AGD, sprzęt sportowy, pojazdy oraz inne. Gotówkę wypłacamy od ręki po przeprowadzeniu wyceny przedmiotu oraz sporządzeniu umowy kupna-sprzedaży z prawem odkupu.

Co nas cechuje?

Wieloletnie doświadczenie w branży

Młody i energiczny zespół

Najwyższe kwoty wypłacane za sprzęt

Najniższe opłaty miesięczne

Jeśli chcą Państwo sprzedać swój przedmiot zapraszamy do naszego oddziału mieszącego się pod adresem Lombard Kraków Kalwaryjska 18. Gotówkę wypłacamy od ręki po szybkiej wycenie przedmiotu oraz sporządzeniu umowy kupna-sprzedaży z prawem odkupu. Zostawiając w naszej firmie swój sprzęt lub dowolny przedmiot macie Państwo zagwarantowaną możliwość odkupu go w ciągu od 14 do 30 dni lub więcej.

ZAPRASZAMY do skorzystania z fachowej obsługi naszych pracowników ! Oferujemy profesjonalną obsługę gwarantując najwyższe stawki za wypłacane przedmioty. Oferujemy najniższe opłat w Krakowie. Zapraszamy w celu sprawdzenia naszej jakości oraz porównania naszych cen z konkurencją

Zespół Lombard Kalwaryjska K18.pl

ZAPRASZAMY