Wiedza

Wiedza

wiedza lombardy

JAKIE PRZEDMIOTY PRZYJMUJE LOMBARD?

Staramy się przyjmować w naszym Lombardzie niemal każdy dozwolony przez przepisy sprzęt/przedmiot. Lista przedmiotów z którymi mogą Państwo skorzystać z naszych umów jest rozległa a szczegółowo przeczytacie o niej w poniższym artykule (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Jakie Przedmioty Przyjmuje Lombard (kliknij)

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z USŁUG LOMBARDU?

W tym dziale opisujemy kto i na jakich warunkach może skorzystać z usług Lombardu. Opisujemy rodzaj oraz liczbę potrzebnych dokumentów pozwalających na sporządzenie umowy z nasza firmą (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Kto może korzystać z usług lombardu (kliknij)

LOMBARD FAKTY I MITY

W poniższym artykule przedstawiamy fakty związane z działalnością Lombardów oraz rozwiewamy wszelkie mity które usłyszeliśmy przez długie lata naszej działalności, zobacz sam co faktem jest a co zupełnym mitem który postaramy się rozwiać (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Lombard Fakty i Mity (kliknij)

LOMBARD CO WARTO WIEDZIEĆ O TYM MIEJSCU?

Jesteśmy firmą z Krakowa działającą w branży od 1994 roku, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom profesjonalną obsługę oraz najbardziej korzystne warunki i ceny naszych usług, przekonajcie się sami odwiedzając naszą siedzibę w Krakowie przy ul. Kalwaryjskiej 18 a także poczytajcie o lombardach w poniższym artykule (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Lombard co warto wiedzieć o tym miejscu (kliknij)

LAPTOP KUPIONY W LOMBARDZIE

Laptop kupiony w Lombardzie poznaj naszą opinie odnośnie zakupu używanego laptopa z lombardu z drugiej ręki lub nowego oraz kupna oferowanego przez salony komputerowe oraz sklepy RTV sprzętu komputerowego nowego, powystawowego oraz lub z tzw. outletu (kliknij w link do artykułu poniżej aby dowiedzieć się więcej):

Laptop kupiony w lombardzie nasze opinie (kliknij)

LOMBARD Kalwaryjska 18 K18.pl