Skup Konsol Kraków

Skup konsol Kraków

skup konsol kraków

Chcesz sprzedać używane gry i konsolę, której już nie potrzebujesz? W LOMBARD Kalwaryjska 18 K18.pl możesz sprzedać konsolę Xbox, PlayStation, a także Nintendo. Chętnie skupujemy konsole, które są w dobrym stanie technicznym i nadają się do dalszego użytkowania. Zapraszamy do naszego biura. Na miejscu wycenimy towar i podpiszemy umowę lombardową.

W naszym skupie konsol w Krakowie cenimy sobie bezpieczeństwo transakcji. Przed podpisaniem umowy odkupu konsoli lub innych przedmiotów zawsze realizujemy wstępną wycenę. Dopiero po rzetelnej ocenie wartości gry i modelu konsoli możemy zrealizować transakcję.

Dlaczego warto sprzedać konsolę w naszym w skup konsol Kraków?

Masz niepotrzebne akcesoria i gry na konsole? Możesz złożyć wizytę w naszym lombardzie K18 i skorzystać ze skupu konsol. Kraków to miejscowość, gdzie skupujemy gry i praktycznie każdy model konsoli. Warunkiem przyjęcia sprzętu w lombardzie jest odpowiedni stan techniczny urządzenia. Nie przyjmujemy konsol, które są w złym stanie.

Decydując się na wizytę w naszym skupie konsol w Krakowie, możesz liczyć na:

  • rzetelną wycenę sprzętu oddawanego do sprzedaży lub pod zastaw,
  • legalną sprzedaż na podstawie umowy lombardowej,
  • kompleksowe doradztwo,
  • szybkość realizowania transakcji.

Realizujemy transakcje polegające na skupie gier, konsol oraz innych wartościowych przedmiotów. Platforma działania sprzętu nie ma większego znaczenia, tak samo, jak wersja językowa. Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż konsoli i pozyskać dodatkowe pieniądze – skontaktuj się z nami!

Jak przebiega transakcja skupu konsol i gier używanych?

Transakcje odkupu gier używanych i konsol rozpoczynają się od wizyty klienta w naszym biurze na terenie Krakowa. W pierwszej kolejności oceniamy wartość gry lub konsoli Xbox lub PlayStation. Kiedy już wiemy, ile są warte przyniesione przez klienta konsole, gry i inne produkty – proponujemy atrakcyjną cenę odkupu.

Po zaakceptowaniu oferty przez klienta podpisujemy umowę lombardową i wypłacamy klientom należne pieniądze. U nas zastawisz konsole, gry i akcesoria do rozgrywek. Kwota, którą wypłacimy, jest uzależniona od tego, jaka jest wartość gry i zastawianej konsoli.

Prowadzimy skup gier używanych i konsol od wielu lat – odwiedź LOMBARD Kalwaryjska 18 K18.pl !

Chcesz mieć pewność, że otrzymasz rozsądną cenę w skupie konsol – Kraków? W takim razie udaj się do naszego Lombardu K18.pl. Na miejscu dowiesz się, ile jest warta gra lub konsola, którą chcesz sprzedać lub zastawić w ramach umowy pożyczki lombardowej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i szybką realizację transakcji. U nas zastawisz dowolnie wybraną grę lub konsolę – pod warunkiem, że jest w dobrym stanie i nadaje się do użytku.